Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prace pseudostylistek.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-09, 07:21   #2234
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez waga18 Pokaż wiadomość
szukałam, szukałam i znalazłam... dla mnie straszne...
Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość

nakleję je sobie na lodówkę w formie plakatu bo przyda mi sie zrzucić parę kilo
To samo pomyślałam. Dobrze, że śniadania nie zjadłam
Cytat:
Napisane przez Nortonkaa Pokaż wiadomość
Z tym akurat trudno się nie zgodzić. Faktycznie w salonach tez zdarzają się -przypadki stylistek, które nie maja pojęcia o tym co robią;/
AMEN. Niedawno, nie wnikając z czego wynikał wybór salonu kosmetycznego, miałam zrobione paznokcie. A dokładnie żel-masakrę. Przez Panią z 3 "dylomami" na ścianie, a od któej ja więcej o przedłużaniu paznokci wiem z tytułu noszenia żelu przez kilka lat. Pomijając kształt, grubość i dokładność wykonania paznokci, uwagi typu "no o co Pani chodzi, przecież prosto jest, ja nie wiedzę o co Pani chodzi!!!" No nie wiedziała o co mi chodzi, bo nie miała pojęcia czym jest krzywa C, linia uśmiechu czy stresu

No i... oczywiście 2 paznokcie wytrzymały dokładnie 9dni, a reszta została szczęśliwie usunięta. Nie, nie przez tamtą rzeźniczkę, bo do niej to uż nawet na manicure bym nie poszła, biorąc pod uwagę fakt, że nie używa jednorazowych rękawiczek.

A za całą przyjemność kasuje 95zł.

O! Musiałam wylać frustrację tą pseudostylistką. Nie zawsze posiadanie dyplomu ukończenia kursu równoważne jest z posiadaniem jakiejkolwiek praktycznej wiedzy na temat przedłużania paznoci...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora