Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czym ozywić taką bluzkę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-23, 13:11   #7
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: czym ozywić taką bluzkę?

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_
zloty pasek i zlote korale, zlote buty a bluzeczke pod spod biala tzn ja to tak widze
oj własnie szukam złotych butów, niekoniecznie do tego stroju, ale chyba pomysł brąz połączyć ze złotem może być ciekawy


Cytat:
Napisane przez besciara
Nie wiem jakie masz dodatki. Jednak ja ostatnio kupiłam bluzkę w różowo- brązowe paseczki. Nie ejst to zbytnio blady róż tylko taki ożywiony. Postaram się wkleić. Z dodatków poleciłabym kolczyki w kolorze limonki w miarę rzucające się w oczy. Do tego kilka cieńkich branzoletek w kolorze złotym i jak dla mnie fajnie . Jeśli chodzi o buty to najlepiej ubierz taki kolor by się nie wybijał ponad górę, żeby można ją było wyeksponować. Nie musisz się też obawiać kolczyków. Możesz kupić naprzykład jakieś cytrynki, które rozweselą strój. Nie radziłabym niebieskiego wplatać i nie dokładać już więcej kolorów bo się zrobisz choineczką. Zaraz wyszukam jakieś w miarę tanie kolczyki na allegro . Jeśli koniecznie chcesz mieć korale to duże korale w kolorze żółtym jak najbardziej . Wtedy już kolczyki muszą odpaść i złote branzoletki też.
dzięęęki wielkie
za zdjęcia również

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka
zgadzam sie z besciara co do kolorystyki i pomyslu, sama dodam, ze mi osobiście bardzo podoba mi sie biały z brązem. wiec moze jakas spodniczka czy białe spodnie? wspaniale do tego by wyglądały białe dodatki (kolczyki, branzoletki) ale i tak wybor nalezy do ciebie
spódnicę niestety mam do tego czarną, ale może zmienię jeszcze
no i spódnica obowiązkowa, spodnie w tym wypadku odpadają


a głównie chodziło mi o kolor bluzki pod spód jakieś zdjęcia itp może coś z allegro
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując