Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Interwencja matki w sprawie wstrzymania deportacji syna! Proszę o pomoc wsparcia !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-02, 22:21   #5
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Interwencja matki w sprawie wstrzymania deportacji syna! Proszę o pomoc wsparci

syn juz jest 3 lata pelnoletnie w Polsce
nie rozmumiem dlaczego syn nie mial paszportu samodzielnego nawet jako dziecko jak przyjechal pozatym Polski malzonek mogl go usynowic i nie byloby zadnego problemu

wystepowala Pani lub on na pismie o nadanie numeru pesel?
tez jestem za tym zeby zglosic to mediom
a u siebie przygotowac cala dokumentacje odkad syn jest w polsce, wszystko stare karty bobytu, notki z komisariatu kiedy sie panstwo stawiali, polskie swiadectwa szkolne itd
Do konsulatu w sprawie paszportu prosze sie zglosic pisemnie, to jest obowiazek panstwa wydac dokument tozsamosci osobie pelnoletniej gdy o niego wystepuje.Mozna tez napisac i zadzwonic bezposrednio do urzedu na Ukraine. Moze juz zniesli obowiazek meldunkowy

cos mi tu nie pasuje chlopak ma 21 lat , 3 lata jest pelnoletni i nie posiada zadnego dowodu tozsamosci???
jak do tego mozna dopuscic? jak mu sie cos stanie to nawet go szpital
nie przyjmie

pierwszy raz slysze o wniosku o osiedlenie sie? natomiast jest cos takiegojak karta na pobyt staly, winosek musza przyjac natomiast nie wydadza karty bez dowodu tozsamosci, bo niby jak na piekne oczy
zadna legitymacja nie jest dowodem tozsamosci
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje


Edytowane przez dzinek
Czas edycji: 2011-02-02 o 22:27
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując