Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-05, 19:28   #964
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Dziewczyny, przeglądałam wątek, ale nie znalazłam konkretnej odpoiwedzi chodziciaż temat był już poruszany.

Otóż - mam bardzo jasny blond włosy (poziom 11, ton perłowy, w sumie to podobny do tego w miom awatarze, może o ton ciemniejszy), a mój naturalny to ciemny blond. No i postanowiłam wrócić do natury. Chciałabym zrobić ombre, ale odwrotnie - zamiast rozjaśniać końcówki chcę przyciemnić górę. Myślałam o poziomie 8, zapewne ash na wodzie 7,5 (będę robiła profesjonalną farbą, lisapem zapewne). Tylko pytanie - jak to zrobić technicznie, żeby nie wyszła mi odcięta linia? Na pewno muszę pocieniować włosy (mam gęste i za ramiona, i tak chciałam je skrócić). Ale jak dalej? Błagam, pomóżcie, bo tutorale na youtubie są beznadziejne, całe życie farbuję sobie sama włosy i po minucie większości filmików widzę, że proponowane tam sposoby nie wyjdą. Będę bardzo wdzięczna za radę, bo fryzjerkom nie ufam, a poza tym nie stać mnie , żeby iść na farbowanie.

Edytowane przez abraxas2871
Czas edycji: 2012-09-05 o 19:32
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując