Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 19:01   #968
JustineReves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 121
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Nie na moich włosach niestety, chyba musiałoby to być końskie zgrzebło, moich mokrych włosów nie da się rozczesać, co dopiero takich z farbą na nich.
pisałyśmy o metodzie z grzebieniem nie raz
skoro masz gęste włosy to kup sobie grzebień o takich bardzo grubych, szeroko rozstawionych zębach
ja też mam dość grube włosy, których praktycznie nigdy nie rozczesuję i tą metodą właśnie uzyskałam ładny efekt ombre ja nie rozczesywałam ich do końca tylko tak ok 3-4 cm gdzie jeszcze jest farba i czesałam jakieś 10cm w dół i tak kilka razy jedno pasmo, raz kilka cm mniej, drugim razem zaś trochę dalej przeciągałam grzebieniem
i nie polecam Ci przeciągać grzebieniem do samego spodu nawet gdy wydaje Ci się że farby już na nim nie ma i że przeciągasz nim do końca dlatego że jest Ci wygodnie :P ja przez to wycinałam kilka zafarbowanych na ciemno do końca włosów, bo bardzo nie fajnie wyglądały wśród reszty blondu

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
A mi się podoba

Miałam ombre, ale przy podcinaniu końcówek się ścięło Teraz siedzę właśnie z miodem na łebku i zobaczymy, czy coś się uda.

W załączniku to, co miałam i to, czego nie mam
bardzo piękny efekt!
trzymam kciuki by udało Ci się go odzyskać!!
za pierwszym razem też robiłaś miodem??
JustineReves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując