Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-04, 10:27   #1337
ulablaut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez kasia23:):) Pokaż wiadomość
witam wszystkich!!!bardzo was proszę o pomoc, w sierpniu mam wesele i kompletnie nie wiem do jakiego fryzjera pojść!!!wcześniej chodziłam do Mariusza Kusi ,na początku byłam nawet zadowolona, ale niestety pan Mariusz chciał zaszaleć i tak mi spalił włosy ze juz od 8 miesięcy ich nie farbuje i chodze z takimi odrostami!!!ale juz mam dosyc prosze was poradzcie, chce zrobić sobie fajny kolorek i podciąć końcówki, a w lipcu uczesać jakąś fajną fryzórke ślubną tylko gdzie???
Z własnych doświadczeń (4 salony i 5 fryzjerek ...) do koloryzacji po prawienie kondycji włosów przed slubem moge polecić panią Ewelinę ze Strefy Fryzur w Galerii Krakowskiej (rewelacja, choć dość droga - na ten wyjątkowy raz na pewno warto), natomist do czesania - zależy. Jeśłi chcesz nowoczesną fryzurkę to także ona, jeśli natomiast cos klasycznego i wyjątkowego (tj dobranego perfekcyjnie do stroju i rysów twarzy - do kazdej inna ...) to polecam panią Danusię z Pasażu Bielaka (wejście od Stolarskiej) - jakieś 40 lat doświadczenia w czesaniu do ślubu + ewidentna pasja, kilkaset zdjęć do obejrzenia na miejscu.. Życze Ci, zeby te wszystkie przygotowania dały Ci wiele radosci..
ulablaut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując