Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-16, 19:07   #52
bambusek9966
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

Witam, ja też pochwalę się moimi ostatnimi wakacjami. W tym roku byłem na dwóch obozach, jeden organizowany przez chrisa, a drugi przez viacamp. Wróciłem bardzo zadowolony z tych wakacji. Z Chrisem brałem udział w obozie Hel Surfing, było całkiem nieźle, niestety w tym roku pogoda nam nie dopisała.. :/ To był jeden z większym minusów, być w tak świetnym miejscu jak Hel, bez dobrych warunków pogodowych. W połowie lipca pojechałem też na Mazury na obóz paintballowy z viacamp. Bardzo mi się spodobał program obozowy, pogoda też do najlepszych nie należała, ale były dni słoneczne, gdzie spędziliśmy je na plaży. Ogólnie bardzo dobrze się bawiłem, poznałem niesamowitych ludzi i kadrę. Od samego rana do tak naprawdę nocy mieliśmy wypełniony plan zajęć. Po godzinie 22 chodziliśmy na "nocne kawiarenki", takie zajęcia gdzie oglądaliśmy filmy, graliśmy w piłkarzyki, pingponga, gry planszowe, ale najlepszą grą była mafia. Czasem spędzaliśmy tam czas grając z uczestnikami i kadrą do 2-3 w nocy. Za dnia miałem 2 bloki zajęć z paintballa, a zazwyczaj po obiedzie wychodziliśmy sobie na miasto, zajęcia wodne, rejsy żeglarskie czy zajęcia quadowe. Sumując, myślę, że zdecydowanie lepsze obozy młodzieżowe organizuje viacamp, niż chris (ale to również waszej ocenie podlega), opisuje tylko moje wrażenia z obozów, a było ich naprawdę wiele. A Wy, jakie biura polecacie?
bambusek9966 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując