Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NEONAIL- lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-12, 10:37   #2096
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
NeoNail wprowadzili w Wispolu, który mam pod nosem
Nie mają wszystkich kolorów niestety - chciałam Pastel Blue i akurat nie było
serio? ja mam wispol pod nosem, więc zajrze, czy u mnie też się pojawiły

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ojoj zrobil sie dym

Ja tez nie lubie podwyzek. Poki co robie sobie bana na zakupy lakierowe. Leci do mnie 10 cat eye z ali, w kufrze mam ze 100 lakierow...no nie zuzyje tego, chyba ze zaczne je pic

Indigo chyba jako jedna z niewielu marek, trzyma sie jednej ceny. Kiedys jak kupowalam u nich lakiery stacjonarnie, to dawali tez rabat z tej okazji. Nie wiem jak jest teraz.

Jak na marke komercyjna, dostepna dla kazdego amatora, NN ceni sie az nadto.
Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Nawet nie będę liczyc ile mam wadliwych/dziwnych lakierów NN. Albo nie kryją, albo zamiast pastelu dostałam neon... Jesli z indigo będzie mniej problemów to jestem w stanie troche doplacic.
29zl za indigo czy 28 za nn to dla mnie żadna różnica. Nie zuzylam jeszcze żadnego lakieru do konca, wiec 1 ml nie robi mi różnicy. Nie będę sprawdzac czy jedne mani będzie mnie kosztowalo 5 groszy więcej czy mniej.
oprócz tego co napisałyście za Indigo przemawia jeszcze argument, że na targach i w grudniu na hybrydy jest zawsze promocja 2+1 co daje 4zł/1ml produktu w tych mniejszych lakierach, niestety niektóre kolory też mają problematyczne ;/ mimo to niska cena mnie bardzo przekonuje no i nie trzeba dodatkowo płacić za to, że Siwiec mizdrzy się na targach do słot foci
ponadto chyba tylko Indigo i CZ przez ostatnie 2 lata (czyli od kiedy zajmuję się hybrydami) nie podnieśli cen

Cytat:
Napisane przez aniakostyra Pokaż wiadomość
A ja tam sobie kupiłam całą kolekcję Kazadi i jestem szczęśliwa Nie wiem co i jak z tą kreacją, ale lakierki są extra


Jak kupiłam z kilku względów, po pierwsze nowe ładne kolorki, po drugie żadna firma nie wypuściła takiej kolekcji z gwiazdą a po trzecie takie kolorowe butelki ma tylko CND, ale za 70zł butelka, zatem 35zł a 70zł to przepaść. Mam w salonie CND i w niczym nie widzę różnicy co do neonail. Jak dla mnie cena do przyjęcia.


Siwiec a Kazadi to chyba dwie rożne kategorie.
wyczuwam kryptoreklamę jeśli uważasz, że warto płacić +5zł za kolorową butelkę tylko dlatego, że jest kolorowa to ja nie wiem na jakim ty świecie żyjesz a kolory Patryśki dupy nie urywają
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując