Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-10, 13:51   #2075
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Bardzo ładne zbiory Sylwio - prosiłabym o recenzję:
Kremu Aqualia Vichy
Maseczki Perfecta Nutrivita
kremu do rąk Aldo Valdini - jak on?
Peelingu Aldo Valdini?
...
- Aqualia- ten krem wygralam w konkursie, rzeczywiście nawilza, pozostawia skórę miękką, nie roluje się do czego kremy Vichy mają tendencję, trzeba uważać żeby nie dostał się do oczu ponieważ powoduje niemiłosierne łzawienie, dobrze współdziała z podkładami, więc ogólnie jestem zadowolona
- maseczki Perfecty używam zazwyczaj zimą, jest bardzo odżywczy, natłuszcza skórę, pozostawia lepką warstwę, najlepiej ją robić przed pójsciem spać bo podkład napewno się na niej nie utrzyma;
-kremik do rąk pięęknie pachnie, kojarzy mi się z wakacjami we Włoszech, wchłania sie bardzo szybko, praktycznie po 10 sekundach się wchłania, nawilża, napina skórę, pozostawia ją gładką, ręce się nie kleją
- peeling jest przecudowny, bardzo dobrze ściera obumarły naskórek, skóra po nim jest gładziutka, oczyszczona, i przede wszystkim nawilżona, nie musze po nim używać kremu, chociaż to robię bo moja skóra na ramionach ma tendencje do przesuszania,sam peeling pięknie pachnie, ma postać cukru, jestem nim zachwycona

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dla mnie balsam kakaowy (nie w słoiczku) jest w sam raz, może i tłusty, ale szybko się wchłania Jak widać każdy inaczej odczuwa, na każdego inaczej działa. Spróbuję z tym słoiczkowym lekkim, kiedyś miałam normalny i mnie nie zachwycił konsystencją, dziwna była. Może lekki będzie lepszy.
Dzięki Ci
ten normalny ma cięższą postać, tak jak by sie margaryną smarowało po skórze, tamten jak dla mnie byl za tlusty, skóra się po nim kleiła
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując