Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie umiem go pokochać....
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 08:09   #24
Lamecia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 51
Dot.: nie umiem go pokochać....

Mam podobny problem... Jestem z chłopakiem 1,5 roku i czuję, że to ja się wypaliłam. On tak samo jak u racheli zrobiłby dla mnie wszystko i kocha mnie ponad wszystko, ale ja już tego nei czuje i się odsuwam - bywam dla niego wręcz hamska chwilami. Nie pozwalam się pocałować, dotknąć, przytulić a o seksie wogóle już nie ma mowy. Problem tkwi w tym, że mieszkam u niego z jego rodzicami. Z wszystkimi dogaduje się dobrze, z jego siostrami i bratem wręcz idealnie tylko z Nim nie potrafie rozmawiać. Wiem, że powinnam to zakończyć, ale żal mi jego bliskich i tych chwil, które kiedyś były... Zaczęłam częściej jeździć do domu rodzinnego i rodzice już chyba zaczynają coś podejrzewać... Dwa związki już mam za sobą (dwuletni i 1,5 roczny) oba skończyły się nieciekawie. To ja zerwałam a Oni nie potrafili się z tym pogodzić. Było nachodzenie w domu, w pracy, grożenie, że sobie coś zrobią, że mi coś zrobią, potem propozycje wyjazdu, kwiaty, prezenty (to już raczej próbw kupiena moich uczuć chyba). W końcu jak wkroczył za pierwszym i drugim razem mój tato to ustąpili. Boję się, że tym razem będzie tak samo albo i gorzej... Nie wiem naprawde co mam ze sobą zrobić i jak życiem pokierować. Możliwe, że jeszcze nie dorosłam do prawdziwego związku... Tabletki biorę od 5-6 lat już więc wątpie żeby to one były przyczyną tego, że szybko wypalam się w związku. Patrząc na to chwilami "z boku" boję się wyjść kiedyś za mąż żeby po "chwili" nie brać rozwodu...
__________________
Pragnę być skałą... Głazem ze stali... Nie potrafię...
Lamecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując