Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-20, 09:44   #3021
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Hej
Ja też mam trądzik, na szczęście już bardzo mało widoczny. Obecnie mam tylko malutkie krosteczki, które nie zostawiają śladów (całe policzki ma w kropeczkach bliznach). Jak na razie jedynym wybawieniem dla skóry jest Alep mydło. Niestety moja skóra jest sucha. Zastanawiam się nad zakupem czegoś nawilzającego, najlepiej jakiś olejek, polecicie coś?
Alep też strasznie mnie wysuszało. Pamiętam, że przez jakiś czas zmagałam się ze straszliwym łuszczeniem suchego naskórka, to przeszło mi, kiedy przypomniałam sobie, że przecież nie używam toniku, a to mydło silnie zasadowe. Co do olejku - polecam tamanu jako olej i kwas hialuronowy jako nawilżacz. Poczytaj o właściwościach tamanu Ale moją skórę oleje zawsze nawilżają zbyt słabo, nie obywa się bez kremu.

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Ja używam arganowy z bielendy ale do włosów, myślisz, że ten z bielendy nada się do twarzy?
Mogłabyś podać skład? I cenę

Cytat:
Napisane przez Namiju Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,jestem nowa w tym wątku.
Ostatnio zaczęłam myć twarz płatkami owsianymi jako taką kurację wspomagającą walkę z trądzikiem.Metoda zachwalana w internecie...ale mi pogorszył się trądzik. Nawet na dekolcie,z którym nie miałam problemów.Jestem pewna,że to właśnie od płatków.Ktoś ma pomysł czemu tak się dzieje?Chciałabym kontynuuować moje szorowanie płatkami,bo mimo tego cera jest rozjaśniona,nawilżona,dłu żej matowa...ale jak tak dalej ma coś wyskakiwać to jednak podziękuje.
Twarz myj normalnie, demakijaż - bardzo dokładnie, wszystko delikatnie, a płatki po umyciu jako maseczkę na 15 minut. Nie będzie peelingu, więc działanie słabsze, ale dobre i to.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora