Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-11, 23:13   #981
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4683429 6]
Łaaa... zarąbiście zarąbiste.
[/QUOTE]
zarąbiście mi miło
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Zmieniłam bo musiałam szkoda mi było piłować na -500 więc takie ło coś wyszło, chyba je wyostrzę na czubkach, może coś migdałkopodobnego wyjdzie
wg mnie ładny taki kształt, jestem ciekawa migdałka u Ciebie
chyba wiele kształtów Ci pasuje, mam takie wrażenie
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
czad brawo proszem panią
dziękju!
Cytat:
Napisane przez chwilka1979 Pokaż wiadomość
Gratuluję Malinie wygranej. Szacun kobieto ostanie mani marynarskie cudowne. Nawet Papay jest, wspomnienie dzieciństwa.

Wczorajsze mani. Wiem skórki , ale poprawione wszystko i jest dobrze. Kurde bele dlaczego na zdjeciach wszystko widać , a w realu nie.
dzięki
no skórki nie tylko zalane, ale też obskubane szkoda ich
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Skórki dekoncentrują.. sporo na ten temat ostatnio było. Dla mnie to się kłoci z ideą robienia zdjęć.. No a lakier jest paskudny... To typowa perła z widocznymi pociągnięciami pędzelka, na której widać każde niedociągnięcie, nierówność... wszystko. Wybacz, ale na prawdę szczerze nie znoszę tego wykończenia
Za to kształt chyba idzie w dobrym kierunku. Złagodziłabym trochę boczki, miejsce gdzie wolny brzeg się zaczyna po bokach. Tam trochę kanciaste przejście jest. Dosłownie raz, dwa pilniczkiem Jak zechcesz to ci wieczorem zaznaczę na twoich zdjęciach dokładnie gdzie.
zgadzam się z większością tego co napisałaś, ale dla mnie na zdjęciu jest lakier metaliczny, bliżej mu do foil niż do perły
ja to wykończenie lubię i jakby paznokcie były staranniej pomalowane, to nie wyglądałoby to źle wg mnie

inna sprawa, że foile i metaliki też podkreślają nierówności płytki (u Chwilki widzę dołki podobne jak czasem miewam sama)
Cytat:
Napisane przez chwilka1979 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny.
Ten lakier to porazka, to nie jest typowa perła tylko mirror metalic.

wiem zę mam taka płytke co wszystko widać na niej ( wina choroby), nic nie poradzę.
tak myślałam

no widać nierówności, ja też takie mam na niektórych palcach
raczej unikaj takich wykończeń po prostu
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Co by to nie było efekt daje perłowy.. Możesz spróbować ewentualnie gąbeczką nałozyć, chociaż po tym to dopiero skórki trzeba czyścić..
dla mnie on jest podobny do joko wykończeniem i podoba mi się

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Heeej!
Wrzucam mani i zabieram się za nadrabianie.
piękne pazurki i żółtek mi się podoba, ale ja lubię żółte i pomarańczowe lakiery, chyba jestem w mniejszości
Cytat:
Napisane przez chwilka1979 Pokaż wiadomość
Już wiem o co chodzi. Zrobiłam kciuka na to miałam gąbeczką . Spamuję a co tam, efekt całkowicie inny.
fajny zmrożony efekt
paznokcie podpiłuj na równo koniecznie
Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
A myślałam, że opowieści o takich fryzjerach są wyssane z palca.
oto dlaczego dalej zwlekam, a końce wołają o pomoc
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Rimmel by Rita Ora - Oragasm, kupiłam go ze względu na nazwę (), ale jak nim pomalowałam to podbił moje serce
no i oczywiście Dmka mnie uświadomiła, że to ORAgasm a nie Orgasm..
ja też myślałam, że orgasm
śliczne są i dobrze Ci w nim
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Malinko, egzamin był ustny :P

Tak Co 2 dzień maniakalnie piłuję xD
i jak?

pięknie piłujesz
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Malinko, GENIALNE MANI!!!!!
wzrusz
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora