Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain-kolorówka cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 12:05   #2566
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość


Chyba spasuje ... Musze sobie wyczyscic komputer i przeinstalowac system, wiec mam co robic Moze mi jakos szybko zrobisz male Zusammenfassung?
hmmm... ogolnie sie towarzystwo rozbrykalo zakupowo ... mi przybyly prasowane voyage mythic... pucki, winterki i nowe tein rose 01 i pomadka kiss kiss baby z letniej kolekcji... na tru sprzedaja zonki w postaci smierdzacych podrob miniaturek...
usilujemy zmusic Nielota do obfocenia swoich skarbow ale sie zapiera tlumaczac lenistwem ... Liliput ab und zu smarkal nam z teskonty w rekaw ale to juz wiesz ... a pozatym prezentowal jakies straszne ilosci posiadanych czerwonych lakierow...

aaaa... i o kotach bylo... Liliput ma nowego slicznego malucha -> - Penny -... Krolis mial zgrzyty z tesciowa... tez w kocim temacie... tak wiec tesciowa podpadla po calosci ...
a w ogole usilowano mi tu wmowic, ze jetem podobna do Liv z avatarka... mile nie powiem ale nie do konca prawdziwe ...

Nielot dalej co jakis czas ogluszy nas jakims wygrzebanym skarbem za ktory chce nie wiadomo co ...

no i o brazerach bylo ale akurat ten temat srednio mnie interesowal wiec nic mi w pamieci nie pozostalo ...

so... to byloby chyba na tyle ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ja Absoluty dostalam jakis miesiac temu i musze powiedziec, ze bylo to dla mnie rozczarowanie roku Oddalam mamie, calkiem jej podeszly. Ja tego brokatu zniesc nie moglam
a nie mowilam, ze to bedzie zonk ...

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Ja dumam nad tymi absolutami Taki rozświetlacz to by mi się przydał
rozswietlacz sobie mozesz sama zrobic, wygrzebujac z innych te bardziej blink blink kulki... ja tak zrobilam ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-05-01 o 12:11
desti jest offline Zgłoś do moderatora