Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-28, 20:59   #45
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Na wstępie witam wszystkie plotkominaturalki na tym wątku .
jak tam cienie lauress?

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
U mnie na cere sprawdza sie rutinoscorbin i kwasy omega3, mam cere naczynkową i wrażliwą.
Uzywałam też rózne suplementy m.in. capivit i bellisę, visaxinum, ale po takich kompleksach witaminowych niestety jakoś nie widziałam poprawy.

aha edycja: brałam nawet przez 5 miesiecy bioastin na buzie, dość drogi jak na tak dlugą kuracje i tez tak srednio sobie poradził. Dlatego jak mam polecać to rutinoscorbin + kwasy tluszczowe dają o wiele efektywniejszą kuracje niż cokolwiek innego. A troche szukałam dobrej dla mnie suplementacji No ale wiadomo, każda buzia inna.
rutinoscorbin biorę codziennie + magnez
muszę coś znaleźć bo wstyd przyznać nie przywiązywałam do tego wagi, odżywiam się zdrowo ale to już nie wystarcza a włosy z których jestem tak dumna wypadają mi po parenaście przy każdym czesaniu
po capivicie też niezbyt się poprawiło cokolwiek, spróbuję omega3, dziękuję

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Tak, bo jest jeszcze jeden zółty bez cynku. Trzeba zerknąć na skład z tyłu.
Mam w domu, jak chcesz mogę Ci przesłać do testów oba
Jest calendulacreme i gesichtcreme i ten drugi miałam i mnie zapchał

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Nie ma za co - witamy na forum



szczerze mowiac - chyba nie znalazlam jeszcze idealu, wszystko porownuje do ukochanych pudrow "mineralnych" w kamieniu - Physicians Formula (ACTIVE INGREDIENTS: TITANIUM DIOXIDE 6.0% (AVE.), ZINC OXIDE 4.2%. INACTIVE INGREDIENTS: MICA, SQUALANE, SILICA, BORON NITRIDE, LAUROYL LYSINE, KAOLIN, RETINYL PALMITATE, TOCOPHERYL ACETATE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN. MAY CONTAIN: IRON OXIDES, ULTRAMARINES.)






Mnie w czasie suchot ratował krem dostepny w Rossmanie - Ava Mustela, wspomniany Emolium i Ziaja Calma HLC krem biolipidowy.

Z kremow nawilzajacych cenie krem Ziaja Calma nawilzajaca - nie zapycha, jest doskonala pod makijaz

Do moich ulubiencow nalezy tez Lierac Hydra Chrono

W temacie suplementacji - co jakis czas przeprowadam kuracje preparatami Omega, kompleksem witamin B, cynkiem, selenem, magnezem. Witamina C zajmuje pokazne miejsce w mojej diecie - wiec suplementy, ktore maja ja w skladzie przyjmuje, kiedy czuje ze zbliza sie przeziebienie Moje ostatnie odkrycie to witamina E z drugstore - mozna ja stosowac i na skore i wewnetrznie

znalazlam krotki artykul o skladnikach mineralnych - http://www.atw.com.pl/pl/index.php?p...niki_mineralne
ziaja calma nawilżająca bardzo mnie zainteresowała, szukam czegoś na noc, skóra zaczęła mi się przesuszać

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
zaji mówię
Zapchały mnie te kremy okrutnie...

Babydreamy stosowalam na noc (ewentualnie dodawałam 1kroplę olejku eterycznego 100% naturalnego herbacianego) i skóra nawilżona jak trzeba
dodawałam do gesichcreme właśnie ten olejek i mnie zapchało

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Wpisałam się
idę czytać!
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-09-28 o 21:00
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując