Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 10:53   #4388
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No widzisz a ja mam ciężko rozjaśniające się 5 i u mnie twoja farba wyjdzie na odroscie rudo lub beżowo- bo tak też mialam z popielatym blondem palette z wodą 12%. Po prostu sam popiel mi odrostu nie pociągnie- będzie on ciepły. Ja muszę mieć kolor mroźny zeby od razu odrost był taki jak reszta czyli zimny.
Nie chcę już kombinować, bo widzę różnice w kondycji wlosów po c12 a skandynawskim. Jak wyrwę włosa i go oglądam to tam gdzie skandynawski to wlos o połowę cieńszy- tak bardzo go wytrawilo rozjaśniaczem. przy długich wlosach niestety bardzo to widać.
tak myśle że wlosy zaczęły mi tak szybko rosnąć odkąd zmieniłam farbę- w wakacje- to też może mieć związek.
Powoli przyzwycziłam sie już do tego c12 w lustrze- już mnie tak nie denerwuje i nie razi, najbardziej go lubię po farbowaniu jak ma te niebieskie pasma Wtedy jest śliczny taki lodowaty.
Także zostanę przy c12 na jakiś czas, myśle minimum rok a później może znów pokombinuje.
nom rozjaśniacz trawi wlosy... ja tez z niego zrezygnowałam.... i ciesze sie a mam nadzieje ze utleniacz 12% tak włosów nie zniszczy ... chociaż wczoraj troche mi ich wypadlo a po farbowaniu masz super te wlosy i juz niedługo ci sie zrównają zdrowie włosków jest bardzo ważne!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora