Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-20, 11:30   #4398
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki!
dawno mnie nie bylo ale niestety jestem chora i musze chodzic do pracy, masakra jakas. Z nosa mi leci ciurkiem, glowa boli, wczoraj w koncu wzielam anyybiotyk bo juz nie dawalam rady. Dzisiaj jest ciut lepiej ale niewiele.
Co do moich wlosow to niestety znowu mi zrudzialy te , przy odroscie- te swiezo zafarbowane. a farbowalam rowno 2 tyg. temu i mylam wlosy juz co 2 dni. Nie wiem co z ta farba;( Fakt, ze nie uzywalam szamponu do farbowanych bo chcialam zuzyc ten co mam (isana med). ale to chyba wina farby- tak jak mowila Bunny, ze profesjonale sie tak szybko wyplukuja.
Bunny a jak sadzisz, w ktora drogeryjna farbke moglabym celowac zeby uzyskac podobny efekt jak po matrixie 11A? moze powinnam tak jak kotka robic ze podmienic wode 9% na 12%?? ale ja se boje ze ta woda bedzie na moje wlosy za mocna, bo mam bardzo cienkie wlosy z natury i wolalabym pozostac przy 9%..
ale tez nie chce farbowac co 3 tyg. tylko dlatego ze kolor jest ruadwy. farbuje co miesiac- rowno co 4 tyg.
Moze moglabym zrobic jakas szamponetka dla ozdywienia koloru? zeby to rudawe troche zniwelowac?
Bunny poradzisz cos?
Kochaneczka bardzo podobny kolor da ci palette 219 seria naturals popielaty blond- prawie identyczny. i nie rudzieje.
Tylko on ma wodę 12% więc jak chcesz 9% to trzeba będzie lekko rozcieńczyć.
szamponetki sa raczej bez sensu w twoim przypadku bo nigdy nie wiadomo co ci z nich wyjdzie i czy spierze sie nim zechcesz zrobić odrost.
A ja uprzedzalam odnośnie farb profesjonalnych
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora