Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-20, 12:47   #4409
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziękuję!
Wczoraj miałam nieciekawą sytuacje na pracowni- jedna z lasek ode mnie z grupy stwierdziła jak powiedziałam że myślałam żeby końce podciąć że ona to by mi połowę obcięła i zaczęła sie glupio śmiać do innych i robić miny... Było mi bardzo przykro, ale myśle że powiedziała to z zazdrości bo sama ma wycieniowane szczurki do ramion z odblaskowym odrostem a tylko ja z grupy mam długie wlosy.
Ale dobil mnie tż - zapytałam czy mi końce podetnie przed świętami a on że najchętniej by je do ramion obciął jak spytałam dlaczego to milczał, a jak zobaczył mój smutek to zaczął ratowac sytuacje że dlatego bo jest ich wszędzie pelno i ciagle mi je przygniata
Już sama nie wiem, tak lubie dlugie wlosy ale może one są faktycznie jakieś brzydkie że wszyscy mówią żeby ściać...
Bunny nie ścinaj !!!
Wiele osób dużo by oddało,aby mieć takie długie,śliczne i zadbane włosy !!
A TŻ moze tak mowi,bo zly jest na Ciebie,a jakbyś obciela to by mu brakowalo.... Dlugie czy krotkie,wiadomo,że wlosy wypadaja i i tak bedzie ich wszedzie pelno

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysza super, i twoje oczyska też
jak zmalaksujesz ja z odrobinką wody na jakieś 10 minut to będzie tak jakbys odświeżyła kolor szamponetką- wlosom nic sie nie stanie. jak masz ochotę to dawaj, i potem fotki prosimy.
Jeszcze się zastanowię,ale mnie kusi już,chociaż Majiblondem robiłam w zeszłym tygodniu
heh ale i tak widać już odrost

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
jasniutkie juz masz wlosy a co Ci sie w nich nie podoba?
moze poczekaj i zrob przed sylwestrem?
Nie podobają mi się te rude pasma i to,że jak zrobie fioletowym szamponem albo plukanka to te jasne lapie mi na fioletowo,a te rudo-zolte sa takie jak byly przedtem,nic ich nie rusza
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora