Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-23, 15:56   #3021
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dokladnie. I najgorsze jest to,ze nie sa to subtelne skoki cenowe,ale dosc konkretne o dobrych kilka zlotych. Tak jak to mialo miejsce w przypadku hydrolatow. Przeciez wiele osob bylo zadowolonych ze starej wersji np. oczarowego, a z tej ekologicznej i nieco drozszej juz niekoniecznie...

I tez zastanawia mnie polityka zwiazana z ulepszaniem dobrych produktow. Z tego co pamietam to eliksir winogronowy byl niemal przez kazda uzytkowniczke zachwalany, a jakis czas temu patrze zmiana formuly i bach wyzsza cena. Podobnie bylo z peelingem enzymatycznym, ktory w pierwotnej wersji byl bardzo dobry sam w sobie, wiec po co go ulepszac i wprowadzac kolejny , drozszy ktory poczatkowo oscylowal w okolicach 17 zl. A i tez jakos nie zachwycil.

Czasami lepsze moze okazac sie wrogiem dobrego. I w dalszej perspektywie moze byc dosc zgubne
Też mi sięwydaje, że niestety sklep jest mało konkurencyjny... najwyraźniej poczuł się za pewnie. A szkoda. Prawdę mówiąc nie chce mi się komponować kremów z ZSK itp. ale też widzę, że coraz więcej sklepów wprowadza gotowe zestawy.

Chciałabym zostać przy BU, ale mogliby się wykazać trochę bardziej. Bo odkąd kupuję to jak na razie jedyne zmiany to podnoszenie cen. Mogłyby być chociaż próbki albo ulepszenie niektórych opakowań. Już nie mówiąc o ulepszeniu strony.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując