Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-13, 12:54   #3332
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Shadziu, dzięki za komplement - cieniowanie jest stare i już odrosło, bo właśnie chciałabym zapuścić na równo... tyle, że ta góra jakoś najbardziej się sama cieniuje kruszy się i tyle. Podcinam tylko dół i czasem te krótsze (wycinam rozdwajające się), więc obecny efekt jest zupełnie przypadkowy

Caate - nie wiem, jak kolor Twojej mieszanki, ale moja miała odcień... zgniłego błota Nie było widać fioletu (pewnie przez dodatek zielonego mixtonu - tak się zastanawiam, że była to pewnie z 1/5 mieszanki). Ja farbowałam na 6%, teoretycznie powinno mi bardziej wyrudzić włosy, ale zrobiło się odwrotnie. Może faktycznie u Ciebie 8 za jasna, bo jednak masz sporo ciemniejsze włosy niż ja.

Kamila - ja myślę, że u nas musi być duuuży dodatek mixtonów, niestety. W dodatku w sumie nie ma złotego środka i trzeba to indywidualnie dopasować. U mnie wreszcie zaczyna to iść w dobrym kierunku (mam nadzieję), ale jeszcze mnie kusi, żeby dodać więcej mixa blue, niż ostatnio (spróbuję w wakacje, co mi tam ).
Grrr! Też tak mam!! Ciągle widzę wycieniowane miejsca. Mam wrażenie, że one nie rosną... W ogóle to końce mam już takie suche Musiałabym podciąć, ale tyle już zapuszczam, a wiadomo... fryzjerzy są kiepscy z matmy. Dla nich 5 cm to 15...

Lecę zaraz po Herbatint, bo mi się skończył 5N. Boję się tej farby przez te sole amonu... Zastanawiam się, czy jednak nie wrócić do innej farby? Serio już nie wiem komu wierzyć w kwestii szkodliwości farb Tak czy siak, chcę farbować tylko odrosty. Nawet znów mnie zaczyna ciągnąć w stronę pasemek takich brązowo-złotych

Ubolewam szalenie, że henna Khadi np. Orzechowy brąz nie farbuje siwków!!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując