Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-14, 11:26   #3335
watam
Raczkowanie
 
Avatar watam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 113
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
u Ciebie to ladnie wyglada
ja skusilam sie na 8.11 (50ml)+ ash (50ml), odrobinke niebieskiego i porudzialam tradycyjnie szybko siegam po oleje, aby jak najszybciej wymyc i mam zamiar zaakceptowac to co mam na glowie. Wytrzymac jak najdluzej i sadze, ze jak wytrzymam 3miesiace to wtedy bede miala wielkie szanse, na farbowanie bez odrostu (probowalam na aktualny i musze przyznac, ze nawet wyszlo, ominac mi odrost i chwala za to).
Będziesz czekać tak jak ja na wymycie u mnie już z górki minęły 2 miechy jeszcze tylko jeden , a korci mnie do malowania, już dawno tak długo nie zwlekałam z malowaniem jak teraz po tej czerni (odrost mam duży siwce migają po oczach czuję się zaniedbana ), ale jestem na dobrej drodze z poziomu 1 wskoczyłam na prawie 4 a farba kupiona 5.71 i 6.71.
Życzę Ci wytrwałości.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
Poniższe wzorniki pozwalają uporządkować w głowie linie Wella Touch

W sklepach internetowych Touche rzadko podzielone są na linie i przyznam, że na początku miałam mętlik, dlaczego opakowania mają różne kolory i nazwy.

1) Jest linia podstawowa Wella Color Touch (opakowanie czerwono-różowo-żółte).
W tym wątku interesujące nas wzorniki to:
Wella Color Touch DEEP BROWNS
Wella Color Touch PURE NATURALS
Wella Color Touch RICH NATURALS
Ewentualnie jakieś ciemne blondy (?)

Kryją siwiznę przy udziale do 50%.

2) Linia Wella Color Touch Special Mix (opakowanie niebieskie).
Mixtony.

3) Linia Wella Color Touch Sunlights (żółte pudełka).
Przy tej linii zaznaczone jest, że rozjaśnia do 2 tonów. Nadal na wodzie 1,9%, jak inne linie Touch.

4) Linia Wella Color Touch Relights (żółte pudełka). Jedna z sublinii to rudości.

5) Linia Wella Color Touch Plus (opakowanie amarantowe lub fioletowe, w zależności od ustawień monitora różni się od całej reszty, bo nazwa nie jest umieszczona na czerwonym pasku).
Te dobrze kryją siwe włosy (gdy stanowią do 70% całości).

Te paletki, wzorniki, czy jak je zwał, pomagają ogarnąć niezliczoną liczbę Touchy i odróżnić je od siebie, ale jak już zainteresujemy się jakimś konkretnym kolorem, to warto znaleźć sobie zdjęcia pojedynczych pasemek w lepszej jakości.

Jeżeli ktoś wie coś więcej o tych produktach, niechaj się odezwie, bo ja nie wiem więcej niż napisałam wyżej Ja bym bez wahania rzuciła się na początek na 5/0 z linii Pure Naturals, ale niepokoi mnie to, że 5/0 wygląda jak 4/0 z linii drogeryjnych. I nie wiem czy wybrać 5/0 czy 6/0. Jak już się zdecyduję i wyjdzie mi za mało chłodno to mam oko na mix niebieski

Hej ja mogę się wypowiedzieć na temat koloru 5.71 (popielato brązowy jasny brąz+ woda 4%), stosuję ten kolor ok. 4 lat, sama mam popielato brązowe naturalki, no więc ten kolor wychodzi ciemno jak to przy popielach i pogłębionych brązach bywa. Ta farba to jak dla mnie rewelacja i pomimo skoków w bok do farb drogeryjnych zawsze wracam skruszona, też romansuję z Castingami bo to chyba jedne z lepszych drogeryjnych ale niestety przy welli wypadają gorzej po prostu śmierdzą chemią, a wella nic a nic. Jak nie chcesz za ciemnego koloru to użyj wyższej wody 4 zamiast 1,9%, 4 nie niszczy włosów jak użyjesz natury a nie popieli to jest większe prawdopodobieństwo, że nie wyjdzie za ciemno, sama teraz będę robić miks 5 z 6 zobaczę co wyjdzie, tyle mogę Ci pomóc na wątku brązowowłose farbowane są dziewczyny co używają tych farb i innych kolorów niż ja to może więcej Ci pomogą.
__________________
" Od ponad roku stosuję zasadę MŻ+WR i była to najlepsza decyzja w moim życiu."
watam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując