Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-18, 08:05   #3349
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez watam Pokaż wiadomość
Hej ja mogę się wypowiedzieć na temat koloru 5.71 (popielato brązowy jasny brąz+ woda 4%), stosuję ten kolor ok. 4 lat, sama mam popielato brązowe naturalki, no więc ten kolor wychodzi ciemno jak to przy popielach i pogłębionych brązach bywa. Ta farba to jak dla mnie rewelacja i pomimo skoków w bok do farb drogeryjnych zawsze wracam skruszona, też romansuję z Castingami bo to chyba jedne z lepszych drogeryjnych ale niestety przy welli wypadają gorzej po prostu śmierdzą chemią, a wella nic a nic. Jak nie chcesz za ciemnego koloru to użyj wyższej wody 4 zamiast 1,9%, 4 nie niszczy włosów jak użyjesz natury a nie popieli to jest większe prawdopodobieństwo, że nie wyjdzie za ciemno, sama teraz będę robić miks 5 z 6 zobaczę co wyjdzie, tyle mogę Ci pomóc na wątku brązowowłose farbowane są dziewczyny co używają tych farb i innych kolorów niż ja to może więcej Ci pomogą.
Dzięki za info

Mnie w Touchu kusi głównie to, że dedykowana mu jest woda 1,9%
Spekuluję, że mniej się będzie wypłukiwać z moich włosów na takiej wodzie. A w każdym razie nie na rudo.

Muszę zrobić eksperyment, ale na razie mam przed sobą wyjazdy i wolę na głowie diabła, którego znam Zwłaszcza, że zdjęcia z wojaży pozostaną na całe życie Na szczęście z Castingu 500 jestem z dnia na dzień coraz bardziej zadowolona.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-06-18 o 08:09
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując