Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 12:22   #4074
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Anielko, joanna gołębi popiel jest dostępna praktycznie w każdym mniejszym sklepie, nawet niemarkowym. te słynne drogerie zazwyczaj zaopatrują się w droższe farby. różem się nie martw, nie ma opcji. rudości gasisz popielem, złoto perłą.
Deborah, po deko wypłucz porządnie kłaczki i połóż na kwadrans najjaśniejszą blond farbę. dodatkowo płukanka w occie jabłkowym np.
blond?? Nawet jak chcę mieć później brąz??
Hmm....fajnie by było gdyby gdzieś np. na pierwszej stronie wypisać nazwy dekoloryzatorów oraz linki lub opis różnych płukanek. Z tego co czytałam sporo tego jest a tak ciężko przekopać się przez wszystkie watki.

Cytat:
ja używałam, rewelacja, tylko trzeba się trzymać instrukcji ale to wiadomo
Czytałam ten zmywacz od razu zawiera płukankę, czy można oprócz tego zastosować jakąś domową ? Chyba napiszę do producenta i zadam kilka pytań. Interesuje mnie ten specyfik ale trochę kosztuje w porównaniu z innymi.

Kupując farbę trzeba wybrać o kilka tonów jaśniejszą? Jeśli np. chcę mieć średni brąz/brąz to mam wybrać jasny brąz ?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując