Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-18, 16:42   #1214
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY CZ.II

Mam pytanie do osob ktore sie na tym beda znac. Kiedys tam robilem peeling migdałowy 20% schodziła skora z 3-5 dni i tyle, efekt fajny, stosowalem tez toniki migd. 10% coby ten efekt podtrzymac i ogolnie fajna miałem cere na twarzy [jak na mnie]
Postanowiłem zrobic ostatnio 25% migdala i gdzies na ktorejs stronie wyczytałem zeby dodac wode + spirytus rektyfikowany z kwasem co tez zrobilem iii coo...? Procz poparzonej czy brzydkiej skory miedzy warga a nosem, ogolnego wysypu nic ani nie pieklo, piecze ani zadnego zluszczani. Kompletne zero oO
Obstawiam ze to przez ten spirytus mnie wysypalo, "poparzylo". Wiec moze ktos podac z jakich proporcji wy robicie peelingi 20-30%?
Raz czytam ze 3ml wody i 2ml kwasu raz ze 5ml wody i 3 ml kwasu. I teraz nie wiem, a chcialbym za jakis czas zrobic kolejny raz te 25% ;D
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując