Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-02, 11:28   #4825
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
no a kto zdjecia wklei?
Piękne Niestety poza zasięgiem mojego bezrobotnego portfela

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
A czy mogłabyś napisać czy one mają w sobie brokat?
Napaliłam się na kulki Gosha, ale wczoraj dorwałam tester i okazało się że to sam brokat a mi zależałoby bardziej na takiej fajnej poświacie jak np. AOH essence.

A i jeszcze czy ich kolor będzie się nadawał Twoim zdaniem do ciepłego typu urody?
Nie mają brokatu, dają delikatne rozświetlenie - tzn drobinki sa maciupeńkie i widoczne pod światło. Taki typowy, gruby brokat mają jednokolorowe kulki Pierre Rene (np. białe,czy złoto-brązowe)

W weekend miałam okazję porównać Joko z meteorytami Mythic (siostra je ma) i te są bardziej błyszczące.

Mnie one troszkę wybielają, ale jak nałożę na puder brązujący to jest ok.

Dają chłodny efekt + rozjaśnienie, więc musiałabyś sobie sprawdzić w sklepie Cieplejsze są meteoryty Beige Chick i one u mnie bardziej naturalnie wygladają niż pastele Joko (nie ma efektu ani rozjaśnienia ani przyciemnienia, tylko rozświetlają i zmiękczają rysy). Moja siostra o bladej skórze mówi, że ją Beige Chick żółcą.

Ostatnio wyptarzyłam kuleczki Ingrid (są różne rodzaje kulek, ja pisze o takich z lusterkiem na wieczku) - rózowo-beżowe One nadają sie do miejscowego rozświetlenia a nie jak Joko czy meteoryty na calą twarz, bo są mocno błyszczące (ale tez bez brokatu) i dają lekki kolor bezowo-rózowy, ale na tyle subtelny, że raczej na pierwszy rzut oka nie zauważalny. I tak dumam od soboty czy kupić, czy nie (cena: 14,50 )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując