Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-19, 16:21   #18
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Nie ukradłam nigdy nic ze sklepu Ale jak byłam mała (wiek przedszkolny) to trochę lepkie ręce miałam - zdarzyło mi się komuś podkraść zabawki

Cytat:
Napisane przez Ija Pokaż wiadomość
Nie zdarzyło mi się.
Kiedyś będąc w sklepie chciałam kupić batonik, ale że straszny ze mnie roztrzepaniec zamiast do koszyka chciałam schować go do kieszeni Na szczęście w porę się zorientowałam wychodzenie ze sklepu z koszykiem to też u mnie normalka

natomiast kilkakrotnie zostałam oskarżona o kradzież w sklepie (nie wiem, chyba wyglądam jak typowa złodziejka...) strasznie mnie to wkurza, ale zazwyczaj staram się zachować spokój. Następnym razem chyba się nie będę cackać i powiem, że albo dzwonią na policje, albo mnie mogą cmoknąć w pompkę, bo to już się robi denerwujące
Mnie również kiedyś bezpodstawnie oskarżyli o kradzież - mam niesamowity uraz do tego sklepu teraz i ogólnie już chyba zawsze będę miała wrażenie, że cała ochrona skupia się na mnie i patrzy mi na ręce (mimo, że nic złego nie robię ). Wtedy byłam młodsza i głupsza, tak mnie wcięło, że dałam się zaprowadzić na zaplecze i przeszukać. Teraz jak już trochę starsza jestem i więcej się orientuję w swoich prawach, to chyba sama bym im awanturę zrobiła i kazała wezwać policję.
Także rozumiem co czujesz...ja od tamtej pory serio mam wrażenie, że wyglądam jak złodziejka i każdemu się tak na pewno wydaje
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując