Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczamy grzywkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-30, 09:01   #874
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

[1=6291cc2e5cca5cd6ab177e5 efe4c5e0758342977;2238455 5]hehe poprawiłam już na 4+ nie jest zle
teraz odkąd zaczęła się szkoła faktycznie jest mniej czasu - lekcje do 16 potem godzinna wyprawa powrotna do domu. Potem obiad, komputer, a nauka po 10 w nocy i wstawanie o 5.
Ale o włosy trzeba przecież dbać szukam jakiegoś preparatu na włosy. Czy stosował ktoś belissę? kusi mnie dużą ilościa skrzypu ale zastanawiam się czy nie wzmaga trądziku? ledwo doprowadziłam cerę do porządku więc wolę uważać.[/QUOTE]

hehe takie życie ale przed Tobą fajny czas- studia, praca, gdzies tam jeden jedyny a potem pieluchy, nocniki, pranie, gotowanie, prasowanie, sprzatanie, froterowanie, mycie okien, zakupy w warzywniaku i wstawanie w nocy co 2 godizny do dziecka

belisse stosowałam, ale nie robiła mi nic, ani włosy nei rosły szybciej, ani paznokcie specjalnie ładniejsze nie były. Ograniczała wypadanie włosów, ale to wsyztsko. Ale wiele osób sobie ją chwali. Musisz wypróbowac. Nie miałam po niej ani brzydszej ani ładniejszej cery. U mnie bez efektów.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując