Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-07, 09:49   #2749
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ha!!!
Mój mikołaj już dotarł!!!
Ale jestem szczęśliwa
Dostałam strasznie olbrzymi prezent-aż mi głupio było ale tak to jest ustalać z tż że ma być symbolicznie bo mamy ciężki okres ostatnio...
Do rzeczy:
perfumki w kufrze na kosmetyki z przezroczystego plexi c-thru moje ukochane pearl różowe zestaw z deo, tusz do rzęs astora-tż pamięta że zawsze kochałam astora ale że cieżki czas to przerzuciłam sie na miss sporty takze radość ogromna i zaskoczenie, ze słodyczy czekolady wedla i śmiej żelki kwaśne bo je uwielbiam, siata cytrusów bo mam obsesje jak nie zjem ich koło pól kg na dobę i kość taka supełek wędzona dla Loli.
Uwierzycie że tz kupił Loli prezent?!
Boże jestem taka szczęśliwa!!!!
Jak rozpakowałam tą pakę to aż sie rozpłakałam a tż przestraszył...
I teraz wam pisze bo chce się moją radością podzielić a nie mam z kim i łzy mi lecą... ale ja durna...
Mam najlepsze mikołajki w życiu.
A jeszcze tz mnie telefonem nastraszył że późno wróci bo ma dzis nadgodziny i przykro mi było bo dobry obiad szykowałam, a on pojechał po prezenty i troszke sie spóźnił...
Przepraszam jeśli przynudzam...

Princeska śliczna jesteś w loczkach, wyglądasz jak dziewczyna w twoim avku- to ty??? Bo jesteście identyczne???

spotkanie byłoby bardzo fajne, zwłaszcza w wakacje- może nad morzem albo nad jakimś jeziorkiem na weekend np?
Bo ja was wszystkich w jeden dzień nie obrobię i włoski i szponki, nawet jak Princeska mi pomoże to nie damy rady w dobę
ale bogaty ten twój mikołaj ja dostałam od swojego c-thru pearl garden tez z dezodorantem
ja swojemu ciapkowi tez dałam prezent, kupilam mu gumową piszczącą zabawkę

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wstawim fotki
jaka piękna blondzinka nasza
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora