Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 11:24   #2948
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Nie ma wcale czego podziwiać To jest silniejsze ode mnie, jak walczyć o coś, od czego miałyby zależeć losy ziemi i wszystkich ludzi Dziwią mnie tyle reakcję niektórych ludzi kiedy przypadkiem dowiadują się o moim podejściu do nietestowania Patrzą jakbym nagle zmieniła się w ufoludka





Obie maseczki jak widać pachną obłędnie (są perfumowane ) Czekam na dalsze relacje

Coś się jednak w nich brzydkiego zaplątało Na to organique trzeba bardzo uważać



Czyli też jest super No ładnie, ich maseczki chyba już tak maja z ta cudownością Ciesze się strasznie
A co w tym dziwnego, że nie chcesz uzywać kosmetyków, z powodu których jakies bogu ducha winne zwierzęta były meczone, maltretowane, albo oślepły...... Tylko podziwiać i szanować takie podejście.

Maska naprawdę fajna wprawdzie nie ta, co chciałam , ale jestem zadowolona. A poniewaz jest dla włosów przetłuszczających sie u nasady to może nawet lepsza dla mnie A uważac na nich trzeba bardzo - na przykład ten szampon, co dostałam jego próbkę miał sls niby te produkty z serii naturals nie maja pegów, silikonu, parabenów, parafiny, syntetycznych detergentów i takich tam..... ale chyba nie wszystkich to dotyczy - ogladałam masło do ciała tez z serii energizing (ze względu na zapach) i wydaje mi się, że tam parabenów całkiem sporo było
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
To ja tez sie musze poskarzyc na JMO. 29 zamowilam próbki Zaplacilam przez dotpay Mam wplate zaksiegowana na koncie Napisalam do nich kiedy mam sie spodziewac przesylki. Odpisali ze nie maja wplaty i skoro zaplacilam to powinnam się z dotpay skontaktowac i wyjasnic sprawe.JA? To przeciesz oni taka opcje udostepnili na stronie. Firma u mnie skreslona. Pierwszy raz coś takiego mi sie przytrafilo a zakupy robie glownie przez internet.
Przepraszam za forme wpisu ale pisze z telefonu
Klapa!!! Twoje wkurzenie absolutnie zrozumiałe!
Kurcze, a tak miało być cudnie z jmo - promocja promocją, ale nie była ona az tak duża, żeby zrekompensować wszystkie ich wpadki. I to wpadki bardzo skumulowane w czasie i ilości...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora