Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-06, 14:33   #2959
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Zgodnie z opisem na stronie - to silnie działające, przyjazne dla skóry, antybakteryjne i przeciwgrzybiczne mleczko pomaga zwalczać infekcje i przyspiesza gojenie. Ostatnio powyskakiwało mi kilka niespodzianek, liczę na szybsze ich znikanie.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------



Do tej pory realizacja w toku, świetnie, ostatni mój zakup w tym sklepie
Ja też w Biolanderze czekałam dłuuugo na wysyłkę, a brałam chyba ze 3 rzeczy - półtora tygodnia się zeszło aż dostałam paczkę Nie powiem, też mnie to zirytowało lekko. Ty się módl, żeby wszystko przyszło, co zamówiłaś, bo tu Dziewczyny miały przygody
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
I nie skorzystałas z możliwości osobistego uproszenia szewca?????? Taka okazja

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Wiecie, odkąd jestem dumną posiadaczką pędzla i różu mam manię przygladania sie wszystkim kobietom i obserwowania, w jaki sposób one tego cudu kosmetycznego używają Wlepiam gały w kobiety w autobusach, na ulicy, w sklepach, w telewizji...... A potem jak ja próbuje powtórzyć to co one miały na twarzach to mi wychodzi tak sobie ale nie zniechęcam sie i próbuję dalej
Ja też to mam!!! I to nie tylko na róż, ale na bronzery i w ogóle makijaż twarzy. Czasem to mam ochotę podejść i zapytać "pszepszam, jakiego pani pudru używa, bo tak ślicznie pani wygląda?" ale się boję, żeby nie pomyślały, że chcę je poderwać

Pochwalę się: byłam dziś w galerii handlowej w kilku sklepach z kosmetykami i nie kupiłam żadnego Chyba zaczynam panować nad moim nałogiem

Yes To Carrots i Yes To Tomatoes zmieniło butelki - teraz są takie pękate i mają po jakieś 430 ml, ale UWAGA zmienili na gorsze też składy - wszędzie (żele pod prysznic, szampony) wsadzili SLES, a do odżywek do włosów napakowali parę świństw
Balsamów do ust Yes To w ogóle nie ma, żałuję, że sobie więcej nie kupiłam, jak były po 9 zł bo są rewelacyjne (oparte na oleju kokosowym, a nie na sojowym, rycynowym albo wosku pszczelim jak z innych firm)
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora