Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-06, 15:48   #2963
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;29816716]Szamponu Faith in Nature jeszcze nie miałam żadnego. Jak przetestujesz, to daj znać jak się sprawuje.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
JMO znalazlo moja wplate. Ciekawe ile bym czekala gdybym im o sobie nie przypomniala :/
No popatrz.... czyli można, szkoda, że dopiero jak zwróciłaś uwagę. No ale dobrze, że w ogóle się znalazła ta wpłata
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Kochana,lepiej znajdż sobie jedną do obserwowania,najlepiej jakąś ekstralaskę z TV o podobnym typie urody Żeby Ci się nie zamąciło w głowie
Ale ja tak obserwuje, żeby poznać różne możliwości i przetestować je na sobie - może w ten sposób coś dla siebie odpowiedniego dobiorę
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja też to mam!!! I to nie tylko na róż, ale na bronzery i w ogóle makijaż twarzy. Czasem to mam ochotę podejść i zapytać "pszepszam, jakiego pani pudru używa, bo tak ślicznie pani wygląda?" ale się boję, żeby nie pomyślały, że chcę je poderwać

Pochwalę się: byłam dziś w galerii handlowej w kilku sklepach z kosmetykami i nie kupiłam żadnego Chyba zaczynam panować nad moim nałogiem

Yes To Carrots i Yes To Tomatoes zmieniło butelki - teraz są takie pękate i mają po jakieś 430 ml, ale UWAGA zmienili na gorsze też składy - wszędzie (żele pod prysznic, szampony) wsadzili SLES, a do odżywek do włosów napakowali parę świństw
Balsamów do ust Yes To w ogóle nie ma, żałuję, że sobie więcej nie kupiłam, jak były po 9 zł bo są rewelacyjne (oparte na oleju kokosowym, a nie na sojowym, rycynowym albo wosku pszczelim jak z innych firm)
O widzisz - dobrze wiedzieć, że nie jestem osamotniona w tym obłędzie
silnej woli.
Tak właśnie podejrzewałam, że zmiana opakowań yes przyniesie ze sobą inne zmiany... Szkoda. Ale dobrze, że mam jeszcze 2 nieotwarte szampony i 1 nienapoczętą odżywkę

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Anulka ale masz fazę na mizianie Jakbyś na mnie się tak gapiła to bym się zastanawiała czego Ty ode mnie chcesz kobieto skoro nic złego Ci nie zrobiłam
Ostatnio jadąc autobusem tak się gapiłam na dziewczynę, bo ładnie była umalowana, że to zauważyla dziwnie na mnie spogladała, chociaż byłam z tż o mało co nie podeszłam i sie nie wytłumaczyłam, ale powstrzymałam się jednak.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora