Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-06, 19:05   #2965
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Ja też pierwszy raz w życiu widzę ten krem

Ale cuda, jmo piekny zbiór
A napisz cos więcej o tej drugiej firmie - coś nowego dla mnie, wyglada przepieknie


Dziękuję Dziewczyny, trochę trza było popracować na tą kolekcję

Ja na początku też nie byłam zadowolona z kropli nawilżających JMO. Włosy mi się przetłuszczały po nich szybciej, ale po jakimś czasie gdy znów ich użyłam, uzyskałam dużo lepszy efekt. Biorę mniej, od 1-2 kropli, już po spłukaniu odżywki i to załatwia sprawę. Co mi się w nich podoba to fakt, że włosy są po nich bardzo miękkie i elastyczne.

Jutro zaś dzień mycia włosów i wypróbuję płyn do skóry głowy JMO

Długo się wahałam między maseczką JMO z glinką, a tą nawilżającą, ale po kolei. Jak ta się sprawdzi, to sprawię sobie może i drugą. W weekend będę ją pewnie testować.

Odnośnie zaś kosmetyków Tigi - część kupiłam na Allegro przy okazji innych zakupów kosmetycznych, część w estyl, bo tam kupuję od lat.

Włosy mam po tej serii puszyste, sypkie i nawilżone, nie przetłuszczają się. Dużo bardziej mi leży ta seria niż Yes to, bo ta ostatnia chemią mi zajeżdza. Zapach szamponu i odżywki Tigi Love energetyzujący i jak dla mnie cudowny, do życia mnie budzi co dzień. Używam serii Tigi na zmianę z kosmetykami JMO, czasem nawet mixy sobie robię. U mnie się sprawdza.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora