Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Borasol do przemywania twarzy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 10:29   #46
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Borasol do przemywania twarzy

stosuje od 2 dni na podrazniona skore i niewielkie wypryski jest poprawa chociaż bardziej polecam płyn burowa jets niby to samo,podobny jest do alcacetu,ale na skore wpływa wspaniale zweza pory, skora jest super oczyszczona, wyczytałam również o hydrolacie oczarowym niby wspaniałym kosmetyku na tradizk różowaty tez zakupiłam jak zastosuje to napisze czy warto
btw dziewczyny jeżeli dermatolodzy to zalecają,nie ma mowy żeby borasol był niebezpieczny!!! premywa się nim oczy psom kotom,wiec nie ma mowy aby był jakis zakażny itd. negatywne opinie sa od tych osob,ktorym kosmetyk nie podpasował,a jest grono osob zadowolonych,kazda z nas i tak reaguje inaczej,moim zdaniem warto spróbować oczywiście lepiej na wieczór wtedy skóra wchłania kosmetyki 2x lepiej

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, stosuję Borasol z powodzeniem od czasu do czasu Stosuję się do załączonej ulotki, pisze na niej, że nie wolno go używać w przypadku, kiedy mamy na skórze otwarte uszkodzenia, czyli np wyciśnięte pryszcze. Chodzi o to, aby nie dostał się do krwiobiegu. Należy pamiętać, że to jest lek mający swoje skutki uboczne, a nie kosmetyk. Dlatego polecam minimalizm. Jedna mała buteleczka starcza mi na ok. rok. Pomaga mi na przetłuszcz twarzy i stany zapalne. Można powiedzieć, że uspokaja je. Stosuję 2 maks 3 dni z rzędu wieczorami co jakiś czas, najczęściej w trakcie miesiączki Kiedy stosowałam go dłuższymi ciągami przestawał działać i powodował przesuszenie. A tak ogólnie to ładnie wygładza, zwalcza przebarwienia i zmniejsza widoczność blizn, do tego jest tani i dostępny w każdej aptece. W moim przypadku stosowania go przez okres zimowy zauważam, że działa długotrwale, bo pozbawił mnie przebarwień i teraz mam zdecydowanie mniej problemów z cerą, a już będzie z miesiąc od kiedy zużyłam opakowanie. Podoba mi się w nim to, że ma formę wodnistą, czyli nie zapycha mi porów, bo wszelkie maści, kremy przeciwtrądzikowe u mnie nie mają sensu, zlikwidują już istniejące niedoskonałości, ale też przyczyniają się do powstawania kolejnych
właśnie moja znajoma ma podobnie dlatego skorzystałam z jej porad,uzywa 3 dni z rzedu przerwa np. 2-3 dni i znowu i tak na zmiane,zeby skory za bardzo nie przyzwyczaić
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując