Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Borasol do przemywania twarzy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-03, 21:28   #52
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Borasol do przemywania twarzy

Cytat:
Napisane przez Lion48 Pokaż wiadomość
[B][I]Ludzie czy Wy czytacie jakie bzdury tutaj wypisujecie?
Jeżeli dermatolog przepisał Borasol do przemywania twarzy to przepisał 3% do rozcieńczenia z wodą 2:1 z czego wychodzi 2% i na pewno wyjaśnił Wam,że : proszę nie myć twarzy wodą i mydłem lecz emulsjami micelarnymi lub przemywać twarz rozcieńczonym roztworem Borasolu. Na pewno nie powiedział ,że macie się w nim kąpać,pić czy robić okłady do końca życia. Borasol służy tylko do przemywania twarzy.
Po za tym na pewno przepisał maść lub inny środek adekwatny do schorzenia typu: Travocort lub Pimafukort itp.
Do tego wszystkiego na dzień i na noc polecił na pewno odpowiedni krem do danego rodzaju skóry aby ją nawilżyć i wygładzić.
Jestem facetem i całkowicie rozumiem co lekarz dermatolog mi wyjaśnił a Wy kobiety piszecie takie bzdury,że ręce opadają.
Zastanówcie się,albo chcecie się leczyć wg wskazań specjalisty ,albo czytać bzdury na forum.
Dermatologia to jedna z najgorszych dziedzin w medycynie polegająca na testowaniu preparatów. Na jednego coś działa a na drugiego nie i wtedy się zmienia pod kontrolą specjalisty. Czasami kilkanaście preparatów trzeba na sobie przetestować aby dojść do jednego najbardziej skutecznego.
Nie piszcie więc proszę bzdur i nie zniechęcajcie i tak już wystarczająco zniechęconych. A dla zniechęconych - nie poddawajcie się !!!

Pozdrawiam.
Borasol jest dostępny bez recepty
W ulotce nie ma żadnej wzmianki nt. konieczności rozcieńczania, a jest ona dość skrupulatna
Proszę o pohamowanie emocji
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując