Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lipcowe 2018 cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 09:25   #4996
ovejita
Wtajemniczenie
 
Avatar ovejita
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 057
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Apropo materacyka to wrzucam to info z mojej gazety

Chociaż też mi koleżanka mówiła że miała bodajże kokosowy i jej się robale zaległy :/Załącznik 7502746Załącznik 7502751

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
dziękuję

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Norka super, że wszystko gra, teraz trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę. Jestem poza domem i nijak nie moge sprawdzić AFI- nie mam tego wpisane w karte ciąży a tylko to mam przy sobie...

Ja mam w domu takie dlugie letnie sukienki odcinane pod biustem- jezeli będą pasować, to jedną z nich ubiore na sesję. Musze ale najpierw napisać do fotografa
też mam długie sukienki i nie mogę się doczekać aż je ubiorę nie wiem czy na sesję, ale na co dzień na pewno

Cytat:
Napisane przez xxxbursztynekxxx Pokaż wiadomość
Witam się ze szpitalnego łóżka [emoji2]
Od wczoraj czuję się dobrze, bolesne skurcze ustały po kroplówkach. Lekarz po dzisiejszym obchodzie powiedział że i tak muszą mnie potrzymać jeszcze kilka dni a obserwacji. Jestem dobrej myśli [emoji2]

Pozdrawiam was i miłego dnia i wyzyt wam życzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że skurcze ustały!
A jak się czujesz po zastrzykach? Słyszałam, że mogą powodować, że Maluszki mogą trochę ograniczać swoją aktywność i podobno nie jest to powód do zmartwień, bo potem wszystko wraca do normy

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
Bursztynku dobrze że jest lepiej

fajnie że podjęłyście temat materacy, bo mnie cały czas to nurtuje. Raczej skłaniałabym się do pianki, lateksu.


ma bardzo dobre opinie, daję do zakładek i czekam na kolejne propozycje chyba kupimy tańsze łóżeczko a zainwestujemy w dobry materac.
My chyba zdecydujemy się na ten: https://www.panmaterac.pl/materac-he...e_hevea-medica może dziś pojedziemy zobaczyć go na żywo
ovejita jest offline Zgłoś do moderatora