Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - porozmawiajmy o naszych piersiach ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-30, 22:25   #17
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: porozmawiajmy o naszych piersiach ;)

Cytat:
Napisane przez mandinga Pokaż wiadomość
no po prostu rozwaliłaś mnie tym uduszeniem

no, jak ktoś jest młody to ujędrniać nie musi, ja na szczęście nie muszę
tylko tak mnie zastanawia czy nie lepiej samemu zadbać o piersi, nawet o małe, niż wciskać sobie jakieś implanty? przecież nawet mały biust może być piękny, jeśli zadbany
no co ja tak sobie lubie pofantazjowac wlasnie trzeba dbac i dbac ale ostatnio mowili w tv ze male nie wiotczeja, nie beda do pasa pozniej i mniejsze obciazenie kregoslupa i biegac mozna spokojnie nie bojac sie ze sie o cos potkniemy i przy ciazy mniejszy klopot, jest duzo plusow malych piersi trzeba tylko je docenic i znalezc! ja na implanty bym sie nie zgodzila chocby ze wzgledu na komplikacje
Cytat:
Napisane przez TATIANA27 Pokaż wiadomość
ale jeżeli ktoś ma mały i ma z tego powodu kompleksy to dla mnie nie ma w tym nic złego jezeli taka osoba chce sobie powiększyć
no jak chcesz to powiekszac mozesz nikt Ci nie bedzie zabranial ale jezeli sie zle czujesz z malymi piersiami bo uwazasz ze duze sa w spoleczenstwie uwazane za lepsze to nei robisz tego tylko dla siebie ale po czesci i dla spoleczenstwa

Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
a ja mam C, a chciałabym mieć B , bo jestem szczupła (chociaż ostatnio w boczki mi trochę poszło) i jak założę obcisłą bluzkę to wszystkie "dziadki" się gapią, a poza tym to aż dziw, że przy większym wietrze jeszcze nie odleciałam na tych moich "balonach"....... a tak szczerze, to faktycznie czasami się wkurzam że nie mam troszkę mniejszego biustu

mi sie zdaje ze jak sie odpowiedni stanik ubierze i wyeksponuje piersi to kazde przykuwaja uwage tylko wiadomo trzeba dbac o skore na dekolcie robic co jakis czas peeling i wogole ale uwaga uwaga! mnie dwa razy dziadki zlapaly za piers i to na pasach!!!!!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując