Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Styling = lekka trwała czy stylizacja? Produkty, efekty - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-01, 11:07   #25
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Styling = lekka trwała czy stylizacja? Produkty, efekty - zbiorczy

A ja mam inne zdanie Styling robiłam już dwa razy i byłam bardzo zadowolona Mam włosy do ramion i dzięki stylingowi uzyskałam śliczne loki Moje włosy naturalnie są dość podatne na kręcenie i kiedy schną same na końcach robią mi się kilku centymetrowe rurki. Po stylingu włosy aż od czubka były takie najlepiej układały się schnąc same, ale suszarka z dyfuzorem + mleczko nivea do kręconych włosów też potrafiły zdziałać cuda Cały "interes" miał jednak dwa skutki uboczne. Końcówki włosów miałam strasznie rozdwojone i ZMIENIŁY KOLOR..... na początku z mojego naturalnego brązu zrobił się ciemny rudy, a po wakacjach i sporej ilości słońca jasny rudy na szczęście była to długość ok 7cm, a nie całe włosy (dodam, że styling nie był robiony na farbowane włosy, bo to było pierwsze podejrzenie..) Za pierwszym razem efekt jaki uzyskałam utrzymał się 9 miesięcy i aż fryzjerka była zdziwiona, za drugim około pół roku. Teraz poważnie rozważam opcję poddania się zabiegowi po raz trzeci Mam nadzieję, że komuś to pomoże
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując