Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - uczulenie-Dziewczyny pomóżcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-07, 17:51   #12
AGNIESZKA26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 5
Re: uczulenie-Dziewczyny pomóżcie!

Hejka!!!!! Według mnie to nie uczulenie a trądzik różowaty. Objawy takie pojawiaja się przez pierwszy rok jak to świnstwo zaczyna nas atakować. Ja opisałam tutaj swoją przygodę(około miesiaca temu), tylko w fazie zaawansowanej. Żaden lekarz się na początku ( przez 3 lata) nie poznał ze to trądzik róż.. A te plamy ciemnoróżowe to objaw początkowej fazy tej choroby. MOJA RECEPTA: wszystko seria erisa: trądzik różowaty- płyn myjąco tonizujący, krem łagodzący (rosalgin); seria na alergię: sensylim maxima- preparat na ratunek dla skóry podrażnionej i zaczerienionej. Inne pomocnicze kremy mleczka i peelingii z serii na popękane naczynka krwionośne. Z leków: homeopatyczne granulki bez recepty: ABROTANUM- DAGOMET 27( większa dawka na początku), niestety LOCOID - LIPOKREM. PRZYKRO ALE TEN STERYD NA POCZĄTKU Ci pomoże. Mi nie pomogły przez 5 lat żadne zastrzyki kroplówki szpital, bo za późno ktoś postawił diagnozę i LEPIEJ brać lekki steryd niż mieć twarz, która nie leczona bedzie wyglądała jak po najsilniejszych sterydach. Życzę powodzenia.
AGNIESZKA26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując