Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie rozjaśnionych włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-07, 19:13   #216
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: rozjasnianie

Cytat:
Napisane przez sylllvia89 Pokaż wiadomość
witam dziewczynki, mam pytanie a zarazem ogromna prozbe
chce przefarbowac wloski ale nie wiem jak
rok temu pierwszy raz zafarbowalam wlosy, naturalne mam brazowe ciemne, w pazdzierniku pierwszy raz zrobilam sobie balejaz, wyszedl ladny, ale w grudniu stwierdzilam ze mam juz zbyt duze odrosty przefarbowalam na rudy, teraz sie spukal i tak na czubku glowy mam swoj ciemny braz a reszta wlosow to taka nie wiadomo jaka, rudy sie wypukal ale zostal taki dziwny kolor a miejsami widac balejaz, na jaki kolor pofarbowac? doradzcie cos, prosze ;-(
zastanawiam sie na calym blondem na wlosach alec nie wiem czy moge uzyc rozjasniacza a pozniej na to jakas farbe blond?
boje sie ze wyjda mi jakies paski na glowie
blond to męczacy proces. jak ci mamy doradzic na jaki kolor masz pofarbowac? zalezy od twojego typu urody. moze dolacz zdjecie.

wracajac do blondu, nie wydaje mi sie to dobry pomysl skoro z natury masz ciemne wlosy. takie drastyczne zmiany zazwyczaj koncza sie kiepsko. w dodatku musialabys sie liczyc z czestym farbowaniem odrostow, bo ciemne nieestetycznie wygladaja.
moze nadaj swoim brazowym wlosom glebi. pofarbuj czekoladowym brazem albo kasztanem, zeby wyrownac kolor i nadac im cieplejszy odcien.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując