Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-11, 20:02   #4611
Karlitooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 82
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Silwena, no ciekawe co Twoja dermatolog Ci zaproponuje, od razu daj tutaj znac.

Normalnie gdzie bym nie czytal, to KAZDEJ osoby kuracja trwa minimum te 6 miesiecy i to w dawkach 40-60mg obowiazkowo.

Przy moim obecnym stanie cery, w zyciu bym nie zdecydowal sie na kuracje 8-12 miesieczna. Dlatego tak planowalem brac 3, no max 4 miesiace Akne w dawkach 60 mg, zeby chociaz zblizyc sie chociaz do tej umownej minimalnej granicy 120mg/kg. DLATEGO jak dr zaproponowala daweczke 20mg na czas 2 miesiecy, podczas ktorych rzekoma WIEKSZOSC tutaj osob po tym czasie miala dopiero znikome efekty, a jeszcze inni silniejsze wysypy, a co dopiero mowa o gojeniu sie i zanikaniu tradziku.

Nie wiem, moze dermatolog ocenila po stanie i rodzaju wypryskow, ze taka dawka i czas brania bedzie od razu bezposrednio wygladzac skóre i usuwac trądzik, bez zadnych wysypow i pogorszen. To by bylo dla mnie ekstra rozwiazanie w sumie i mam taka nadzieje, ze moj tradzik juz wymiera, a krotka kuracja Akne tylko to przyspieszy i przypieczetuje

Edytowane przez Karlitooo
Czas edycji: 2010-01-11 o 20:05
Karlitooo jest offline Zgłoś do moderatora