Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - taki tam spontan:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-28, 22:56   #7
sandra3209
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 156
Dot.: taki tam spontan:D

Cytat:
Napisane przez nettesheim Pokaż wiadomość
Wow, wiesz ja nie mam uwag ( o brewkach wiesz- ktoś za bardzo wyskubał początki) piękny makijaż, piękna włascicielka- kropeczki dodają uroku... muszę przyznać że mi sie kojarzysz z klimatami fantasy - jesteś idealną druidką! mam nadzieję że nie uraziłam
Raajuniu czytając taką opinię od takiej wspaniałej "malareczki" po prostu padłam dziękuję

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Cytat:
Napisane przez nettesheim Pokaż wiadomość
Wow, wiesz ja nie mam uwag ( o brewkach wiesz- ktoś za bardzo wyskubał początki) piękny makijaż, piękna włascicielka- kropeczki dodają uroku... muszę przyznać że mi sie kojarzysz z klimatami fantasy - jesteś idealną druidką! mam nadzieję że nie uraziłam
p.s. absolutnie nie czuję się urażona ,wręcz przeciwnie ogromnie mi miło szalenie wazne dla mnie Twoja opinia , bo jesteś moim guru

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
oo calkiem fajnie to wyszlo!!
Dziękuję

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Kochanie mało która z nas jest po szkołach czy kursach ( ja też samouczek i nie cały rok tutaj na MM ) ,więc też ciągle się uczymy a bić nikogo ani linoczować nie będziemy !
Mnie też się kojarzysz ale wiesz z kim z Dzwoneczkiem z Disneya
tak z bajki ,piekny masz ten kolorek wloskow ,bardzo Ci pasuje
a te kolorki w makijazu cudownie z nim wspolgraja ,kropeczki natomiast dodaja smaczku i ciekawego zakończenia makijażowi
myślę,że niebawem będziemy padać ze stołków oglądając Twoje piękne dzieła!
z dzwoneczkiem z disneya o jaaa ale słodko dzięki . poki co to z krzesła spadam kiedy oglądam Twoje dzieła

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Ja widzę niedociągnięcia - ale to zupełnie nie przeszkadza. Bo pomysł fajny, wykonanie ładne, i Ty ładnie wyglądasz w tym makijażu.
Nie o to chodzi, żeby od razu wszystko było idealne, ale u Ciebie jest bardzo dobrze!
Dziękuję bardzo
sandra3209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując