Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-22, 19:54   #3743
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Pani wizażystka chyba nie jest prawdziwą wizazystką i wie tyle co jej się gdzies tam posłyszało.
Masz piękny kolor oczu i brązy faktycznie do niego pasują i pięknie podkreślą tęczówki o ile będą to brązy chłodne dopasowane do Twojej karnacji. Żadnego tam złota ani rudości tylko brąz czekolady. Do takich oczu będą również pasowac fiolety.
Ja proponowałabym Ci zakupić brązową kredkę tak jak radzą dziewczyny i samej popróbować (możesz trochę podejrzeć brązowy makijaż przy zimnej cerze i niebiesko-zielonych oczach u mnie na blogu).
Dzięki za zaproszenie , już obejrzałam
Czekoladowy brąz jak najbardziej, fiolet niezbyt korzystnie koresponduje z cieniami pod oczami ale jak mam lepszy dzień to fiolet wyciąga morską zieleń z mojej tęczówki

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Neska, ja specem nie jestem, ale na kilometr widać, ze ta Pani obok prawdziwej makijażystki nawet nie stała Wybacz Jesteś typem urody lato? Śliczny masz kolor tęczówki, taki stalowo-szary Ja jestem typową zimą i ocieplanie brązami, złotem czy innymi ciepłymi kolorami nie wychodzi na dobre. Jestem całkiem innego zdania co pani 'makijażystka'. Właśnie chłodne kolory są super. Sama jeszcze do niedawna używałam cieni, które mi się po prostu podobają, nie patrząc czy nadają się do mojej urody zimy. Teraz mam stos cieni, z którymi nie wiem co zrobić

Także sama chętnie poczytam co zaproponują Ci dziewczyny

Chodzi Ci o srebrną ll-kę? Muszę ją oblukać następnym razem Przydałaby mi się
Nie wiem do końca jakim typem jestem, wiem w jakich kolorach wyglądam źle , w mojej szafie brak: pomarańczy, rudości, brązów, żółci, pasteli...
moja srebrna kredka to nr 05c est la vie

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Neska, ja specem nie jestem, ale na kilometr widać, ze ta Pani obok prawdziwej makijażystki nawet nie stała Wybacz Jesteś typem urody lato? Śliczny masz kolor tęczówki, taki stalowo-szary Ja jestem typową zimą i ocieplanie brązami, złotem czy innymi ciepłymi kolorami nie wychodzi na dobre. Jestem całkiem innego zdania co pani 'makijażystka'. Właśnie chłodne kolory są super. Sama jeszcze do niedawna używałam cieni, które mi się po prostu podobają, nie patrząc czy nadają się do mojej urody zimy. Teraz mam stos cieni, z którymi nie wiem co zrobić

Także sama chętnie poczytam co zaproponują Ci dziewczyny

Chodzi Ci o srebrną ll-kę? Muszę ją oblukać następnym razem Przydałaby mi się
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
neska951, nie chciałabym Ci doradzić źle, ale wydaje mi się, że brązowy eyeliner Essence by Ci pasował. Ten essencowy kolor jest dość ciemny i według mnie neutralny, ładnie podkreśla oko. Niestety żadną profesjonalistką nie jestem, więc nie dam sobie za to ręki uciąć. Według mnie w tym inglotowym makijażu wyglądasz tak źle przez fatalny dobór cieni i złą technikę malowania kreski, a nie sam jej kolor.

Nie wiem czy widziałaś, ale TU są moje swatche brązu Essence.
Widziałam i chyba na ten odcień padnie

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Co prawda ja też profesjonalistką nie jestem, ale przecież od razu widać, że Ty masz opadającą powiekę i ta kreska powinna być (jeśli w ogóle) to super cienka i delikatna. W przeciwnym razie zakryje całą ledwie widoczną ruchomą część powieki, co nie wygląda korzystnie. Dodatkowo cień, który powinien znajdować się w załamaniu, u Ciebie musi być nałożony nieco ponad i podstawa: MUSI być dobrze roztarty (zresztą, jak każdy)- na tym make upie masz położony placek cienia i tyle. Takie śliczne oczy jak Twoje zasługują na lepszą oprawę jeśli chodzi o makijaż

Dziękuję za komplement
Tak mam opadającą powiekę i ten oto makijaż je otwiera i podnosi opadającą powiekę

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
moim zdaniem ta kreska optycznie zmniejsza i przytłacza Twoje oko. i te ciepłe barwy faktycznie niezbyt mi się widzą, dziewczyny mają chyba rację
Racja najfajniej ta krecha wyglądała jak zmyłam makijaż i została taka cieniutka linia przy rzęsach


Dziewczyny dzięki za rady
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora