Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorczy)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-10, 22:47   #57
Izabell:]
Raczkowanie
 
Avatar Izabell:]
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Moje Miasto... ;)
Wiadomości: 228
Dot.: "Spotkania z drugim człowiekiem..." jakie filmy? proszę o pomoc :)

hmm.. z filmow.. zalezy jak ambitnie chcesz pdoejsc.. jesli masz na mysli mega przemiany i jakeis poetycko-artystyczne filmy.. to nie wiem czy bede mogla pomoc.. ale jelsi szukasz zwyklego filmu.. o fajnej.. ciekawej przemianie.. to leon zawodowiec... nie wiem czy ogladalas... ale platny morderca pod wplywem dziewczynki lagodnieje.. a ona chc ebyc morderca platnym... "ja Toba, Ty mna".. istotny wplyw.. ale raczje nie jets to "pelne czlowieczenstwo" z tego co pisalas.. no nie wime.. ale przemiana ciekawa.. i dosc oryginalnie wygladalabym na tle literatury ehhe nie sugeruej zebys to dodala.. ale przemiana jest i wplyw... sama ocen

poz atym film gdzie byl istotny wplyw spokania to Oskar i Pani Róża.. ale to tez ksiakza.. i chyab znasz... maly chlopiec smiertelnie chory i jego opeikunka... banalne ale piekne i jakby nie patrzec zmienilo to zycie obojga.. - juz bardziej poetycki przyklat hehe jak na moj gust ladnie pasujacy to przytoczonego cytatu...

celowo podalam dwa dosc skrajne przyklady... okresl czego szukasz....jak cos to mzo ebede mogla pomoc krzycz hehe
__________________
Jeżeli już mam być komuś lub czemuś wierna...
to przede wszystkim sobie samej..
Izabell:] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując