Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-05, 18:49   #17
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Oj tam, nie przesadzaj, może w najbliższym czasie spróbuj zmalować coś podobnego? Bardzo trudno jest namalować cokolwiek pędzelkiem na paznokciu, a co dopiero kota! Mnie się tam podoba jego ogon, taki mało przypominający ogon, ale i tak fajny.

Mówisz? Mam nadzieję, że nie będzie nudna, bo wtedy trudno mi zrozumieć taką lekturę... Ostatnio miałam Śmierć urzędnika, na szczęście tylko dwustronną, więc dałam radę Romeo i Julia to jedna z moich ulubionych lektur. Podziwiam taką miłość, choć z drugiej strony zachowanie obojga kochanków wydaje mi się mało racjonalne.

Znasz? Chcę dopisać jeszcze dwie linijki, bo HuczuHucz ma boskie teksty.

dawno nie malowałam takich ekstremalnych wzorków, więc wiem jak to będzie wyglądało Parkinson na 100% ja się napatrzyłam w necie, nawet znalazłam takiego kotka na paznokciach i chciałam spróbować i wyszedł psycho cat

podobała mi się Antygona Król Edyp już mniej, takie tam smuty, chociaż Antygona też o smutach, ale szybko się czytało mimo wszystko, zamknęłam się w pokoju, słuchawki na uszy i nie wiadomo kiedy była ostatnia strona

no znam, znam
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora