Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-19, 21:32   #1329
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Loczek24 Pokaż wiadomość
Na okolice oczu używam kremu z avon spa z czarnego kawioru i jestem bardzo zadowolona, używam już tydzień bo to nowość a już widzę efekty, może Ci pomoże
Jak to się ma do pytania o korektor?

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
i dlatego mimo wszystko bardziej ufam tym popularnym blogerkom, mimo wszystko częściej im się zdarza pisać negatywne opinie. No i ich blogi wyglądają ładnej. Ale faktycznie przez to nowe blogerki mają ciężko, bo skoro są takie biedne i chcą dorobić, to ich zdjęcia często są słabej jakości, ale póki zarobią na dobry aparat to też sporo czasu minie W nowych blogach irytują mnie te tagi, rozdania, konkursiki - chyba jestem na to za stara...
zgadzam się w zupełności

Mnie bardziej irytuje to że jest jakaś moda na zakładanie blogów. A powiedzmy sobie szczerze, nie każdy jest stworzony do jego prowadzenia. Uwielbiam czytać notki które są pisane z sensem, okraszone zdjęciami dobrej jakości. Zwracam uwagę na styl pisania, wygląd bloga.


Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Chyba jestem wielkim leniem - bo blog prowadzę dla samej przyjemności...

W temacie mieszania mineralnych podkładów - mój największy błąd to wymieszanie najbardziej kryjące formuły Lucy i Blusche; Efekt - mega mineralna maska
O, wróciłaś do bloga, super
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując