Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-30, 07:36   #1055
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez LastTime Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, bo ja już nie mogę patrzeć na moje brwi. Z rok temu, wpadłam na pomysł, aby sama sobie wyregulować brwi. Oglądałam filmiki na YT itd. No i zrobiłam głupotę! Na jakimś filmiku jakaś dziewczyna powiedziała, że mniej więcej brwi się powinny zaczynać od tego miejsca, gdy przyłożymy np. kredkę wzdłuż boku nosa, to mniej więcej tak się powinna zaczynać brew. Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć. I popełniłam głupotę, bo trochę powyrywałam sobie brwi i teraz rosną mi jak jakieś krzaki Nie wiem co mogę z nimi zrobić. Byłam u kosmetyczki na regulacji, ale nic mi z nimi nie zrobiła. Dołączam zdjęcie
Witaj!
Mi twoje brwi się podobają są świetne ja sam kilkakrotnie źle zrobiłem ale poszedłem do kosmetyczki ona nadała mi kształt brwi a chciałem mieć w kształcie jaskółczych skrzydełek i tak mi zrobiła teraz się cieszę że mam takie brwi i ciągle już sobie sam je reguluję te które odrastają
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując