Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-12, 07:55   #3809
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
jak to dobrze, że majowa dała taki szczegółowy tutorial, bo sama byś sobie nie poradziła a tak to nawet Tobie wyszło


Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
No właśnie robię to normalnie, codziennie. No to teraz namieszałyście mi w głowie, żadna z Was nie zauważyła jakichś specjalnych efektów olejowania?
Dokładnie tak jak Śniegowa Ci już pisała, ja widziałam ogromne efekty ale tylko dlatego, że wcześniej wgl nie zwracałam na moje paznokci jakiejś szczególnej uwagi, zawsze obcięte na krótko z warstwą bezbarwnego lub jakiejś odżywki, a gdy tylko odrosły znów obcinałam, o skórkach to nawet nie wspomnę bo robiły co chciały Teraz dzięki dziwczynom kiedy smaruję w ciągu dnia ręce to i paznokcie i skórki, na noc jakiś olejek i szczerze mówiąc nigdy nie miałam tak twardych paznokci, nie udało mi się zapuścić takiej długości jak mam teraz nawet kiedy chciałam mieć dłuższe co prawda jednego troszkę straciłam ale to wina tartki, żaden by takiego starcia nie wytrzymał
Teraz od dwóch miesięcy, czyli odkąd tu jestem nie złamało się nic, a ze swoich paznokci jestem mega zadowolona
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora