Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czas na margaretka :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-02-12, 07:18   #18
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
Re: Czas na margaretka :D

Ojjjejkuś Dziewczynki dziekuje Wam bardzo, taaaaaakie kochane jestescie Ja tam sie sobie specjalnie nie podobam... dlatego chce sie jakos upiekszyc Dzieeeki jeszcze raz za taki mile slowa
Ale to nie koniec moich wywodow
Otoz... ta moja cera to jakos mi tez niezbyt pasuje... jest taka zaczerwieniona w niektorych miejscach i te piegi... na zimnie to jakos zielenieja... dlatego zastanawialam sie wlasnie nad podkladem... tylko nie wiem jakim albo moze jakims kremikiem rozjaśniajacym te pieguski?? Wiem ze mi nie znikna, ale nie o to chodzi, tylko po prostu zeby ta moja buzia jakos wygladala bardziej jednolicie... no i macie oczywiscie racje ze musze muskac poliki jakims rozem lub pudrem Hm... mowicie ze brazowy bedzie ok? Moze byc taki z Avonu? Dobry jest?? Hm... a Akarko, mam cere niestety mieszana... tylkoze ta tlustawa czesc jest tylko na czole i nosku przy oczach, czubek nosa, brodka sa suche... a poliki normalne
I jeszcze jedna kwestia... Zastanawialam sie czy nie zrobic sobie trwalej rzes i nie pomalowac wloskow na ciemny braz z jasnymi cienkimi pasemkami na calej glowce Co o tym myslicie? A z tymi rzeskami to sie zastanawiam juz od dluzszego czasu... co myslicie babeczki?
NIo to juz uciekam uffć ale sie rozpisalam Skrobnijcie jeszcze cosik do margareci
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując