Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-25, 13:22   #309
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
Galijo moglabys zdradzić gdzie robisz zabiegi i jaki laser tam maja?

Mam tez pytanie dziewczyny depilujace sie Light sheerem, bo szukalam w necie i nie znalazlam wielu odpowiedzi, robilam niedawno pachy w Revision i nie wiem czy takie są standardy ale zabieg trwał jakies max 5 min!? To normlane ? Salon ten ma dobrą renomę ale kurcze to bardzo krotko, tym bardziej ze jak robilam kiedys bikini, gdzie obszar jest porownywalny, to trwalo to ok 15 min

I sama nie wiem co o tym sadzic, zmienic salon?
Salon, o którym pisałam to Estetica na Sławkowskiej i mają tam LS Duet. Niestety nie ma co liczyć u nich na żadne groupony a promocje wprawdzie są ale raczej mało wyczuwalne dla portfela
Piszę o tym bo wiem, że właśnie Revision często występuje na grouponie a dodatkowo teraz mają wyjątkowo niskie ceny na promocji.
Tak więc cenowo nie ma porównania pomiędzy tymi salonami ale ja z Estetici (nigdy nie wiem jak to odmienić ) byłam bardzo zadowolona.
No ale tak jak piszesz, Revision też ma bardzo dobrą opinię. Dziwi mnie tylko, że zamknęli salon na Gertrudy, który to właśnie tą opinię im wyrobił... Pytanie czy na Szlaku obsługa jest na równie wysokim poziomie?
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując