Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-02, 20:13   #315
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Lillyann Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co mam robić?
Jestem po 2 depilacjach LS Duet w odstępach 10 tyg, robiłam pachy, bikini i brzuch. Moc była dosyć wysoka (wg pań- robiłam w innych gabinetach), było to coś ok 10 jednostek czegoś tam i troszkę więcej. Po pierwszym zabiegu odrosło mi wszystko dość mocne, no nic, poszłam na kolejny zabieg. Po 8/9 zaczęło mi wszystko odrastać znowu! Są to jednak jasno brązowe, słabe włoski ale w gęstości jest ich tyle samo (na brzuchu nawet gęściej, powiem nawet, że jest o wiele gorzej niż zanim zaczęłam robić zabiegi, bo teraz się umocniły i zgęściły jeszcze bardziej ) Już sama nie wiem co robić, za 2 tyg mam kolejny zabieg i nie wiem czy jest sens wydawać tyle pieniędzy na nic. Dodam, że ok 1,5 roku temu skończyłam zabiegi IPL na bikini, więc ani IPL nie szło ani tym. Nie mogę zrzucać winy na IPL, bo na pachach też odrastają a tam nie robiłam nic wcześniej. Poradźcie mi, bo już nie wiem co robić
zrób sobie przerwę na lato i badania hormonalne ,bo to dziwne się wydaje,żeby włosy rosły gęściejsze niż przed depilacją.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując