Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik
Wątek: Trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-09-25, 23:41   #1
neysa
Raczkowanie
 
Avatar neysa
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 443
GG do neysa

Trądzik


Panie Doktorze, na trądzik cierpię od wielu lat i ciągle jeszcze jest mi trudno go się pozbyc (chociaż mam 26 lat!). Obecnie jednak nie jest już tak nasilony i sprowadza sie do kilku czerwonych, bruzdkowatych (nieropnych) wykwitów na policzkach i brodzie. Stosowałam już wszelkie możliwe leki i maści przepisywane przez dermatologów i niestety niewiele pomogły. Na buzi dalej jest tych kilka dużych krost (!), blizenki,przebarwienia, przez co cera jest nierówna i co tu kryć-brzydka. Chciałabym to naprawić i dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem z zabiegów laserowych metodą LHE. Czy uważa Pan,ze moze to przynieść trwałe efekty, czy w ogóle warto spróbować? Bo nie bardzo chce mi się wierzyć w skuteczność takiej metody, by światło lasera miało pomóc na trądzik i nierówności cery. Poza tym dowiedziałam się,ze na problemy mojej skóry może pomóc także mikrodermabrazja. Czy to prawda? Czy daje efekty? Który z tych dwóch sposobów jest skuteczniejszy? A może,Pan jako specjalista, doradziłby mi, jaką metodę zastosować, zeby pozbyć się tych niewielu-ale ciągle jednak uporczywych - krost i brzydkich nierówności cery? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź)
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie- to czuję, że jestem

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując